Gadżety reklamowe przeznaczane dla dzieci

Posiadając firmę zajmującą się sprzedażą zabawek dla dzieci warto pomyśleć o tym, jak można działać aby przekonać do siebie „małych klientów”, którzy chętnie wracają do tego samego miejsca. Nieocenioną metodą jest rozdawanie małych upominków promocyjnych bo na pewno ucieszą one dzieci i spowodują przywiązanie do marki.

Najczęściej rozdawanym artykułem marketingowym są ulotki, które trafiają w ręce lub do skrzynek pocztowych bardzo często. Jeżeli chcemy się odróżnić od reszty reklamujących się przedsiębiorstw warto dodać do nich jakiś mały gadżet na przykład breloczek, który najprawdopodobniej zawędruje w ręce dzieci. Takie prezenty od firmy nie obciążą jej finansowo jeśli chodzi o dział marketingu i reklamy a wpłyną pozytywnie na jej wizerunek i sprzedaż.

 

Propozycje gadżetów reklamowych dla dzieci

 

Wkładki chłodzące

 

Powinny być zaprojektowane z myślą o dzieciach czyli zawierać motywy zwierzęce lub bajkowe. Dzięki temu będą nieodłącznym elementem domowej apteczki. Jeśli nasze dziecko się zrani lub się poparzy ulżymy mu za pomocą przykładania tego typu wkładki. Jak wiadomo dzieci są ciekawe świata i często zdarza im się sobie zrobić krzywdę. Warto dołączyć taki gadżet do zabawek, które służą do uprawiania sportu, na przykład rolek lub deskorolek.

 

Skarbonka

 

Dla każdego dziecka frajdą jest zbieranie pieniędzy otrzymanych od babci czy dziadka a także niewykorzystanych na bieżące wydatki z kieszonkowego. Jeśli chcemy je dobrze wychować nawet należy nauczyć je oszczędzania pieniędzy od najmłodszych lat. Ciekawym rozwiązaniem będzie określenie wraz z nim na co przeznaczy zaoszczędzone pieniądze, czy będzie to wymarzona wycieczka czy jakaś zabawka.

 

Piłka

 

Każde dziecko powinno być aktywne fizycznie więc powinniśmy wykształcić w nim chęć uprawiania sportu. Najlepiej jest zacząć od dyscyplin zespołowych, gdzie będą miały kontakt z rówieśnikami. Otrzymanie piłki lub skakanki na pewno spowoduje rozwijanie się pasji sportowych i nie należy wyszczególniać od razu jaką dyscypliną powinno zająć się dziecko. Niech dojdzie do tego same. Piłka i chęć uprawiania futbolu może być owocna także dla dziewczynki także nie trzeba wyszczególniać danych sprzętów ze względu na płeć dziecka.

 

Oczywiście powyższe propozycje można uzupełnić różnego typu inne gadżety przeznaczone dla dziecka. Wszystko zależy od nakładów finansowych na reklamę oraz od inwencji twórczej osoby zajmującej się marketingiem.